hubenej

Kde koupit elektrický svazek od počítače do motoru Mercedesu Benz S 350 TD W140 MAMUT z roku 93?

Ahoj… Vždy jsem chtěl mamuta, tak ho mam – W140 350td.

Potřeboval bych radu, kde koupit elektrický svazek od počítače do motoru. Mám to tam vše omotané izolepou atd. A bývalý majitel to ještě táhl mezi sáním. Nelíbí se mi to, dávám to do kupy. Nebo alespoň schéma. Budu vyndavat motor kvůli buferu na klice a měnit i těsnění pod hlavou a vanou, tak to chci udělat vše.

Diky všem.

Odpovědi
mosoj

Tady radu nečekej. Musíš se obrátit na nějakého prodejce. Třeba zde:
http://www.autodily-pema.cz/autodi­ly/mercedes-benz/s-class-w140/s-350-turbo-d-140.134-110kw/elektro­instalace/sada-kabelu