Marťa :)

Menstruace v sedle?Jaké s tím máte zkušenosti?

Dobrý den,jakou máte zkušenost s menstruací při delším ježdění?Vložky nebo tampony? Je mi teprve 14 a používám jen tampony mini,protože se bojím,že bych si poškodila panenskou blánu a mini se za chvíli prosáknou a bojím se,že vložky nějak protečou… :/
Doplňuji:
Používám více vložky,ale když se potřebuju cítit dobře vezmu si tampon,ale při tom ježdění se bojím…

Nejlepší odpověď
Irisa

V takovém věku tampony ještě nech plavat… nějaká vložka super stačí (on ten tampon je už při klusu dost nepříjemný)