manykerka

Menstruace nepravidelná.. co mám dělat když se mám koupat? Tampony nechci…

Ahoj, co mám dělat? 24. června jedu na 3 dny na školu v přírodě, kde se budeme koupat. Menstruaci jsem měla teprve 3× a mám ji velice nepravidelnou. Hned dva dny po tom co se vrátím jedu na 14 dní k moři. Bojím se, že citronovou šťávou to nevyřeším, protože ta zabírá posunutí tak o týden.. tampony používat nechci.. co mám dělat?

Odpovědi
sofie101

Asi nejlepší je koupit si prášky, který ti předepíše doktorka, nebo gynekoložka na mamku a ta ti je dá jmenují se Norethisteron od Zentivy, měla jsem ted uplně ten samí problém, odjízdíme na dovolenou. Nebo jsem ještě neco slyšela o nějaké inekci, ale s tím nemám zkušenosti. Nebo si to přivolej at to máš teď pomáhá heřmánek a teplá vana :)

manykerka

Příspěvek smazán administrátorem.

manykerka

Příspěvek smazán administrátorem.

manykerka

Příspěvek smazán administrátorem.

manykerka

Příspěvek smazán administrátorem.

manykerka

tak děkuju, a jak rychle zabere heřmánek a teplá vana?

anonym

no, já nevím, jak rychle, ale prášky do sebe kvůli tomu nesypej, na to jsi ještě mladá, ty tampony nejsou špatná věc, ani bys nevěděla, že je máš a pokud si myslíš, že řeči o tom, že tampony poškodí panenskou blánu jsou pravdivé, tak tě upozorňuju, že nejsou,zkus si o tom něco přečíst, hlavně si vezmi strakaté plavky, kdyby ti náhodou „ukáplo“, ať to není vidět, může se to stát, neříkám, že ne, když zapomeneš

anonym

http://verca258­.blog.cz/0808/jsou-bezpecne-a-pohodlne-borime-myty-o-tamponech