Avatar uživatele
nabubindes

mému kamarádovi se udělalo nevolno a zežloutnul, našli mu"něco"na játrech a slinivce. to nebude nic dobrého co ty na to?

cítím, že je to velký problém!
Doplňuji:
a je to… zhoubný nádor, čeká ho chemo!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Záleží přesně na tom, co onemocnění způsobilo, jaký bude další postup. K tomu přísná dieta.

Já se léčím bylinkami a dodržuji dietu, i když jsem nezežloutla, ale…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Počkejte si na výrok lékaře,ne-li lékařů.Chápu,že Vás to děsí a zvlášť u kamaráda.Vydržte! Co víc Vám napsat.?
Doplňuji:
Je to děsivá diagnoza,ale:játra umí pracovat na jednu desetinu svého objemu.Známe plno alternativní mediciny,která se doplňuje s tradiční. Indianský čaj Lapacho,běžně k dostání v bylinkářství­.Slinivka je o něco složitější a umí hodně pozlobit.Až budete vědět víc, klidně napište.Michal

Upravil/a: Michal

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Nechtěl jsem to psát hned na tvrdo, ale už je to venku. Nemá cenu si něco nalhávat v těchto případech je prognóza velmi špatná. Před měsícem mi takto zemřela sestra. Naděje ale umírá poslední !!! Slabá náplast na duši, bohužel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čarodějnice

Nasadila bych ostropestřec mariánský,ten se používá jak na problémy s játry.Přísnou dietu,stím začít hned a potom počkat na výsledky od lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co k tomu rici,jen neveset hlavu moje tchyne je z toho uspesne venku,drzim palce!Moc!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví