ReHu

Měli jste sraz se ZŠ nebo SŠ? Po kolika letech? A jaký byl?

Doplňuji:
Náš sraz ZŠ nic moc. Jednu spolužačku jsem potkala, říkala, že jí základka moc netáhne.
Ze SŠ ani nebyl, jsme ze celého Československa 🙂.

Nejlepší odpověď
salsa verde

my bohužel ne protože není kdo by je organizoval. ale kdyby jo tak bych šla ráda abych viděla jak jsou spolužačky hnusně vrásčité, ztrápené a tlusté a já krásná, hubená a bohatá 😁 ha.ha.

Další odpovědi
mosoj

Tak já se musím pochlubit. Sraz ze základní školy jsme měli naposled loňského roku po 48
letech !!!
Byl daleko hezčí než máme srazy ze střední školy.

Přikládám obrázek. Ta nejhezčí ženská jsem já !

http://picasa­web.google.com/lh/pho­to/7k08qxGqM1CfZV9UZ­VcQTq4MzUIozik2khRMLDCZ­De0?feat=direc­tlink
Doplňuji:
Dodatečně jsem si uvědomil, že na tomto vláknu se schovává kdo může a tak vás ujišťuji že jsem opravdu muž. To o té ženě měla být nadsázka.

Srazu ze základky jsem se zůčastnil po prvé
a mohu říci, že potkat svoje spolužáky po téměř padesáti letech je neposatelný zážitek.
Jestli se někdo chlubí dětmi, nebo nadává na život je úplná prkotina a každý na to má právo. Na druhé straně je hodně spokojených se svým životem.

To krásné ale daleko předčí to ostatní !!

atriplex

Nejnudnější na srazu jsou alba plná dětí. Proč si všechny ženské myslí, že to někoho zajímá… A pak mne vždy překvapí, kolik lidí je nespokojených se svým životem – trochu se opijí a už si stěžují.

ten který je

Na sraz přišla jen moje bývalá spolužačka a v té době tenkrát i láska.Moc se nezměnila.:-)

quentos

se třídou s gymnázia se scházíme prakticky každej rok, včetně třídního – osm společně strávených let se jen tak nezapomíná. Ten to dycky zkazí tím, že se vožere jak prase, a to mu stačí málo, neumí pít ;{)> než k tomuhle dojde, jsou srazy vždycky paráda

nabubindes

ano a musím přiznat, že to stálo za h…, nic! tenkrát celkem slušní a normální lidi, se napili e chovali se jako idioti. každý chytrý jak rádio, podnikatel s neuvěřitelnými možnostmi a o tom pohádkovém životě co mají ani nemluvím, mercedes atd… několikrát jsem se zeptal „kamaráda“, kde že to žije, v jaké zemi, státě ale přesvědčoval mně, že stejně jako já tady v ČR! setkání bylo na chatě v Beskydách, mám už 9let Patrola GR, ale na parkovišti to bylo nejkrásnější auto. co se to s lidmi děje?

lorja

Sraz ze základky jsme měli až po pěti letech.Sešlo se nás 8.Byla to polovina třídy.Po otázce spolužáka druhému : Jak mu jdou melouchy,odpověděl dotazovaný.Blbě.Do dneška po mě nikdo nechtěl,abych mu na kšeft udělal odpich vysoké pece.Pracoval ve Vítkovických železárnách na pecích.Tenkrát jsme se zasmáli.Je škoda,že víckrát už sraz neproběhl.

ten který je

Salso verde na Vašem obrázku vypadáte opravdu skvěle.:-)

salsa verde

díky díky díky avšak nejen na obrázku!!! 😁