marci1

Měli jste již možnost držet v rukou plastové bankovky? 🙂

Jaký jste měli pocit, zdály se Vám měkké, příjemné na omak? 🙂

http://www.svet­tisku.cz/buxus/ge­nerate_page.php?pa­ge_id=7903&bu­xus_svettisku=7791c40e2­74993d887820e300d4b1a54

Platí se jimi již ve 20 zemích, nejdéle v Austrálii, ale třeba i v Rumunsku.

Nejlepší odpověď
redy

Ne ani jsem neměla zdání 🙂

Další odpovědi
Hlada

Poprvé asi před dvaceti lety australské dolarovky. Na omak jsou měkké, jako igelitová fólie, která se používá na ubrusy. Zajímavá jsou průhledná okénka.