opa

Měl jsem Windows 10, vrátil jsem se na Windows 7. Teď se mně dost často kouše počítač. Může to mít souvislost?

Měl jsem Windows 10.V rátil jsem to na Windows 7. Teď se mně dost často kouše počítač. Může to mít souvislost? Nebo čím to je, že se kouše? Děkuji. Kliknout pravým tlačítkem a pak „ODEPNOUT Z HLAVNÍHO PANELU“ to nenabídne!!! To tak mají ti „:::::“ udělané.

Nejlepší odpověď
jáára

Jo, Win 7 byla rychlá odpověď na Vista a náhrada za mrtvolu WXP.
Sem měl s Win 7 furt nějaký problémy…

Ale zkus vhodnější ovladače síťovky. – Tam byli Win7 hodně slabý.

Další odpovědi
postcd

pomocí instalačního média lze počítač/operční systém uvést do továrního stavu a dallší podobné volby pro obnovení systému. to bych ale nedělal bez předchozího zálohování dat na disku

anonym

win 7 pokud vím funguji dodnes na spouste pocitacu velmi spolehlive … win 10 prisly jen s se snahou microsoftu vnutit uzivalteli sve online sluzby jinak se vnitrne prilis nelisi. Takze s klidem zutante u verze 7 a nemusite mit zadne obavy ze se pripravujete o vyssi vykon, tak to rozhodne neni.