FreddieR

Měl by se na této stránce nastavit limit, kolik otázek může jeden uživatel vložit za den?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Jiná odpověď

Ale na to se zeptejte admina.

Limit počtu otázek i odpovědí je nastavený obecně podle kategorií.

https://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Přece se nedá nastavit, aby ten vložil tolik otázek, onen zase tolik.
Všichmi mají stejná práva. Bylo by to omezování.

Admin může snad jen něco omezit, někomu zakázat nahlašování otázek, udělit ban za nedodržování pravidel atd.,

Další odpovědi
aliendrone

Je mi to jedno

To záleží na momentální náladě – někdy mě pitomé dotazy nakrknou, jindy rozesmějí (a to je VELKÉ +)! Když mám náladu, tak jsou skvělou příležitostí ke „zdrbání“ – no neber to! ;) :D :D Fakt je, že kvalitě webu ale nepřispívají.

Mc Merkurion

Jiná odpověď

… kvůli dvoum, třem abnormálním kladečům otázek je blbost omezovat všechny … voni se mu stejně shluknou, a pak to nikdo nečte, takže jestli tam mezi nima má vážnej dotaz, tak zůstane bez odezvy … alespoň já tu kopu otázek většinou neprohlížím …

anonym

Jiná odpověď

Jaký by měl pak můj život smysl?

autacek

Jiná odpověď

Tady již nikdo nic nenastaví, neb tento server je v agónii.

ivzez

Jiná odpověď

Limity tu samozejmě nastaveny jsou.
Jste tu zaregistrován už šest let, podle mne už jste
měl na seznámení s limity dost dlouhou dobu.

Jestli Vám „nesedí“ něčí otázky, nemusíte je přece číst.

Annemone

Ne

Rokio

Ne

Rozhodně ne.

Nick213

Ne

nyjono

autacek, myslím, že už si žije svůj život. Admin má svoje starosti a o pravopis a zve4ejnění i znění nevhodných otázek a odpovědí se starají zdejší vyvolení 😁