Korca

Máze zkušenosti s krabičkovou dietou?

Nejlepší odpověď
Fidel

Pěkná blbost, tento týden jsem o tom slyšel v rádiu.

Další odpovědi
tom004

Tak to jsem fakt zvědav na odpovědi. Nikdy jsem o takové dietě neslyšel.

iceT

Osobní ne,ani neznám nikoho kdo by to absolvoval.Jinak princip spočívá ve vyšetření a konzultaci s lékařem,který vám řekne a doporučí jaké potraviny můžete a nemůžete jíst.
Poté vám nějaká firma vozí jídlo v pěti krabičkách,to je rozvrh na celý den.Na každé krabičce je napsáno v kolik hodin danou porci smíte sníst.
To je celá sranda,člověka to snad naučí jíst po menších porcích víckrát za den a nehřešit a nedojídat se.Samozřejmě trocha pohybu navíc neuškodí,že.
No a celá ta sranda pochopitelně není zadarmo,na měsíc asi 3000,u některých firem možná i víc.
Pokud je člověk sám,tak to snad zvládne,ale když má ženská doma chlapa a děti,tak teda nevím,nevím.
Pokud chcete víc informací,zadejte do vyhledáače krabičková dieta a uvidíte…
http://www.zdra­vadieta.net/

Nina728036

Já si nemyslím, že je to blbost. Moje mamka jí krabičky teprve necelý rok, ale i tak už docela shubla. Musíte ho jíst poctivě a nemusíte ani sportovat. Podle mě je to dobrý nápad na hubnutí nebo k udržení si váhy.

S1mon

celkem klasická dieta, ovšem je nutné se také aktivné hýbat..ale rozhodně se přitom neumře hlady, podle mě by nebylo od věci jíst takto stále(zdravá, vyvážená strava, od všeho něco)

Zdroj: www.zdravadieta.net

Maaty

Já s ní zkušenosti ještě nemám, ale sháním o této metodě informace a dnes jsem narazila na tento super článek, kde se dozvíte, co vše to obnáší a co to vlastně krabičková dieta je https://fitkit­chen.cz/blog/kra­bickove-jidlo-cesta-ke-zdravi Třeba to někomu pomůže. Ale pokud je tady někdo, kdo aktuálně krabičkuje, budu také moc ráda za každé info.

macik007

ahoj,já mám zkušenost s abc dietou, už s ní hubnu pár týdnu a je to fajn, jídlo je dobré a dovezou mi ho až domů, jako začátek diety je to skvělé a všem vřele doporučuju:)

Korca

já právě jen minimum informací, proto bych se chtěla dozvědět více…