Avatar uživatele
Korca

Máze zkušenosti s krabičkovou dietou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, tom004, macik007 před 4753 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fidel

Pěkná blbost, tento týden jsem o tom slyšel v rádiu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Tak to jsem fakt zvědav na odpovědi. Nikdy jsem o takové dietě neslyšel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Osobní ne,ani neznám nikoho kdo by to absolvoval.Jinak princip spočívá ve vyšetření a konzultaci s lékařem,který vám řekne a doporučí jaké potraviny můžete a nemůžete jíst.
Poté vám nějaká firma vozí jídlo v pěti krabičkách,to je rozvrh na celý den.Na každé krabičce je napsáno v kolik hodin danou porci smíte sníst.
To je celá sranda,člověka to snad naučí jíst po menších porcích víckrát za den a nehřešit a nedojídat se.Samozřejmě trocha pohybu navíc neuškodí,že.
No a celá ta sranda pochopitelně není zadarmo,na měsíc asi 3000,u některých firem možná i víc.
Pokud je člověk sám,tak to snad zvládne,ale když má ženská doma chlapa a děti,tak teda nevím,nevím.
Pokud chcete víc informací,zadejte do vyhledáače krabičková dieta a uvidíte…
http://www.zdra­vadieta.net/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nina728036

Já si nemyslím, že je to blbost. Moje mamka jí krabičky teprve necelý rok, ale i tak už docela shubla. Musíte ho jíst poctivě a nemusíte ani sportovat. Podle mě je to dobrý nápad na hubnutí nebo k udržení si váhy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
S1mon

celkem klasická dieta, ovšem je nutné se také aktivné hýbat..ale rozhodně se přitom neumře hlady, podle mě by nebylo od věci jíst takto stále(zdravá, vyvážená strava, od všeho něco)

Zdroj: www.zdravadieta.net

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Maaty

Já s ní zkušenosti ještě nemám, ale sháním o této metodě informace a dnes jsem narazila na tento super článek, kde se dozvíte, co vše to obnáší a co to vlastně krabičková dieta je https://fitkit­chen.cz/blog/kra­bickove-jidlo-cesta-ke-zdravi Třeba to někomu pomůže. Ale pokud je tady někdo, kdo aktuálně krabičkuje, budu také moc ráda za každé info.

Avatar uživatele
macik007

ahoj,já mám zkušenost s abc dietou, už s ní hubnu pár týdnu a je to fajn, jídlo je dobré a dovezou mi ho až domů, jako začátek diety je to skvělé a všem vřele doporučuju:)

před 4691 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Korca

já právě jen minimum informací, proto bych se chtěla dozvědět více…

před 4753 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek