hippeace

Máte zkušenosti se serverem Stilago? vypadá lákavě ale bojím se že to bude zase nějaký podvod.

http://www.sti­lago.cz

Nejlepší odpověď
anonym

Ne,není,zboží obdržíte sice až po delší době,ale i s vrácením zboží,které se mi nelíbilo,jsem bez problémů uspěla.

Další odpovědi
MishkaO.

Několikrát jsem tam nakoupila. Zboží je kvalitní. Jedinou vadou je, že je nemáte doma hned, ale třeba za měsíc.

luli

Taktéže nakupování je v pořádku i s reklamací nebylproblém,ano jen doba je delší a taky musíte vědět kolik co stojí normálně,a mít přehled o zboží.Konkrétně na stilagu je zboží nadhodnoceno jako např. kabelka od lacoste uváděna cena před slevou 9 600kč a po slevě 5450,přitom se již prodává v obchodech 5 let a od začátku stála od 5660 do 666o max.Tak je to se spoustou zboží.Jen se tomu musím smát co to zkošejí na lidi