EDA

Máte zkušenosti s Sérum Make Lash Eyelash Growth Enhancer?

Máte ženy zkušenosti s Sérum Make Lash Eyelash Growth Enhancer? Je to prostředek na růst řas..

Odpovědi
Luxx

nemám

ale proč to tady píšu, že nemám – něco s tak šíleným názvem bych se bála na sobě používat :) to je zase beztak samá chemie a tahák na peníze z lidí
a taky jsem toho názoru, že řasy slouží primárně k ochraně oka a ne jako ozdoba
tak asi proto nemám ani potřebu něco takového vyhledávat

katolický

Stribrnska je podvodnice odpovida jen jako reklamni agent ne jen na teto diskuzi ale i na jinych diskuzich s podvodnymi produkty