Nerevarin

Máte zkušenosti s přehráváním 4K videí přes internet?

Určitě to musí být velký objem dat, jak rychlé připojení to vyžaduje, resp. co by mohlo být asi tak minimum a bude to fungovat i přes wifinu, nebo je lepší telku napojit na ethernet kabel? Díky.

Super, jak rychlé máš prosím tě připojení a sosáš to přes wifi, nebo přes kabel? Jde mi též hlavně o Youtube.

Odpovědi
Válek Petr

Mám zkušenost pouze se 4K videem na youtube.com a funguje to s klasickým připojením bez problémů.