Mucillinka

Máte zkušenosti s opalovacím nástřikem?

Chtěla bych zkusit opalovací nástřik, jak dlouho asi vydrží? Nejsou potom na kůži fleky, jak se postupně dostává z kůže dolů? Jaké máte zkušenosti? Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Asi tak před 5 lety mně k tomu přemluvila kamarádka, nástřik vydržel cca 3 dni, bylo to v létě, potily jsme se a dělaly se nám fleky, špinilo to oblečení a po třech dnech jsme vypadaly jak když máme lepru,,:-), ale je to už pět let, tak třeba to už vychytali a účinek je lepší.

Další odpovědi
iceT

Byla jsem asi před třemi lety brzy zjara.Byla jsem celkem spokojená.
Před aplikací se doporučuje oholit nohy a provést peeling těla,tmavé prádlo.Po aplikaci by se nemělo nejmíň 6 hodin koupat\sprchovat.
Prý by to mělo vydržet tak dva týdny,ale to je individuální,každý člověk má jiný typ kůže.Je to vlastně jako samoopalovací krém nebo sprej,jen ho aplikují v salonu a to i na místa,kam si normálně nevidíme a v jednolité vrstvě,což se doma vždycky nepovede.
Samozřejmě při běžné hygieně se postupně smývá.Pokud se udělají světlá místa zase použít peeling,tak jako když se nepovede aplikovat samoopalovák doma,to by mělo pomoct.