Shuffle

Máte zkušenosti s MacBookem Pro?

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda máte nějaké zkušenosti s notebookem MacBook Pro 13. Dostanu ho totiž jako vánoční dárek a chci vědět, jestli je ovládání nějak složité. Jsem věrný uživatel iPhonu a iPadu, ale na počítačích také Windows, takže jsem zvědavá, jestli bude těžké se s Macem naučit. Děkuji.

Odpovědi
Bedy

MacOS je malinko jiný jak Windows, ale ve finále je to skoro stejné. Jinak třeba se instalují programy, jinak je to trošku se správou účtů, apod. Má to blíž k Linuxu, než k Windows.