Elk

Máte zkušenosti s drtičem kostí pro slepice? Je to efektivní?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Zkušenosti mám jen ty nejlepší. Používal jsem ho téměř celý život.

Další odpovědi
Alesh

Táta si kdysi vyrobil něco takového jako je ve zdroji. Tak jako fungovalo to, ale kupovat to, mi přijde jako vyhozený prachy. Podle mě stačí normální kladivo a podklad, na kterým to půjde roztlouct.

Zdroj: https://www.eshop-zemedelske-potreby.cz/pakovy-drtic-kosti-s-pojistkou-na-kureci-kosti-p12991/

mosoj

Jako kluk jsem je vždy rozdrtil kladivem nebo sekyrkou. Pravdou ovšem je, že kdyby jich bylo více ......., ale těch pár kostí od oběda ..........

Shoehardt

Pokud máte na mysli pákový ruční drtič, tak na drůbeží kosti ano. Vepřové ne.