Máte zkušenost se čtečkou knih / ne tablet, prosím /. Doporučíte nějakou? Děkuji.

Odpovědi
Johny_r

Prakticky ve všech testech jsou čtečky srovnávány s Amazon Kindle jakožto etalonem čteček a testeři vědí proč. Kindle je v současné době nejpropracovanější čtečka. Není dokonalá, ale je nejlepší. Samozřejmě záleží také na konkrétních nárocích. Kindle nepodporuje všechny formáty, takže některé bude zřejmě třeba konvertovat atd., nicméně těch nedostatků u jiných čteček je vždy víc.
Na výběr je momentálně více typů Kindlů (malý, velký, s klávesnicí nebo bez). Akorát pozor na Kindle Fire. To není čtečka, ale tablet, takže na pořádné čtení zcela nevhodné zařízení (svítící display a další nevýhody tabletu oproti čtečce).

Další možností je údajně celkem povedená čtečka Nook.