Cermak

Máte zkušenost s eshopem zoot.cz? Je to spolehlivý eshop?

Odpovědi
Tomáš1234

Zoot je spolehlivý a kvalitní eshop. Za sebe mohu doporučit.

Xenka

Zdravím, já u nich nakupuji dost často a nikdy nebyl problém, doručují dle avíza a oblečení kvalitní :).

majki636

Zrovna jsem si tam objednala krásný kabát ! https://www.zo­ot.cz/polozka/3213552/b­ezovy-damsky-lehky-kabat-s-primesi-vlny-a-kapuci-guess-barbara Mají tam teď slevy 20% tak doporučuju kouknout, protože tady na ty dražší kousky se to vyplatí :)

Vercule

Jo? Takže objednam, vyzkouším a co mi sedne, to až koupím?

Kajolka

Já na zoot nakupuju moc ráda. Hodně se mi líbí věci jejich značky :) Ty už jsi tam nakoupila. Líbí se mi, že mají možnost si věci hned vyzkoušet.

Vikki.vivi

Já mám na zootu moc ráda tu jejich nabídku páskýho oblečení :) Můj chlap ho miluje. Já mu nekupuju oblečení nikde jinde. Hlavně ta jejich privátní značka je super.

Vercule

Tak jsem se koukala a jako mají hezký věci. Musím se přiznat, že já jsem ani nevěděla, že zoot má vlastní privátní značku. Sedí ti od nich ty věci?

Cizecek.M

Jo, to je super. Ale já toho už nevyužívám, protože kupuju od zoot tu jejich privátní značku a tam mám jistotu, že mi vše padne a sedne.

Vercule

Ja jsem kamosce kupovala na zootu ted tricko k narozkam a vubec ji nesedelo, poslala jsem tedy zpet a krome vracenych penez mi poslali i slevovy kod NESEDIVAMTO na 20%!!! To jsem nadsena haha, ted jsem vybrala kamosce jiny tricko a sobe taky neco a jeste usetrim. :))))) Kod lze pouzit i opakovane, takze klidne vyuzijte taky. ;)

Kajolka

ty jo, to je ale super vědět. Já na zoot objednávám moc ráda. Vždy mám jisototu, že co vyberu, to mi sedne :)