terry

Máte ve svém okolí restauraci, kterou „ocenil“ šéf Pohlreich? Byla vidět změna?

Nejlepší odpověď
Makina

Ano, přímo v našem městě – Jihlava – restaurace dostala hvězdičku a asi po půl roce ukončila provoz 😁

Další odpovědi
roxy52

U nás nebyl a udělal dobře.Zešedivěl by dřív,než to udělá příroda.

anonym

Jo, asi pul roku po odvysilani dilu ktery se odehraval v restauraci Regata sme se chteli stavit pri ceste kolem a pan cisnik nam oznamil ze bez rezervace sme bez sance…
Doplňuji:
Jo, mate pravdu, napsala sem to spatne :)

tatanka

Ano jedna restaurace v okolí je, změna byla vidět cose týče obsazenosti restaurace. Kvalita jídla byla i předtím nadstartní, takže nebylo co řešit. Ale, návštěvnost se velmi zdvihla, v kuchyni přibylo práce a do kuchyně žádný nový kuchař. Takže šéf kuchyně se po několika týdnech nervování sebral a skončil kvůlivá laxnosti pana nájemce.Pro Adush-ka, jedná se pravděpodobně o restauraci v Měchenicích---Fregatta.

MILAN1961

TEPLICE-DUBÍ v penzionu u dálnice na CÍNOVEC,OCENIL 2 HVĚZDIČKAMA A ZATÍM FUNGUJÍ A MAJÍ VĚTŠÍ KLIENTELU

suaeda

Na pořad jsem v TV párkrát narazil. Možná je pan Pohlreich odborník na vaření a hodnocení restaurací, ale jeho hrubší výrazy mi nějak v televizním vysílání nesedí. Ne, že bych byl slušňák, ale myslím si, že do vysílání sprosté a hulvátské vystupování nepatří.
Takže pokud hodnotil nějakou restauraci v mém okolí tak o tom nevím.

Mapel

V okolí Litoměřic nevím.

Patrik76

Pro mapel: jo zdrovna dneska sem koukal na netu na ano sefe a v Litomericich v nejakej rest.byl je to v archyvu poradu.