Avatar uživatele
BEAES

Sledujete pořad Ano,šéfe?

Sledujete pořad Ano,šéfe? Člověk se nestačí divit a stav kuchyní v restauracích, kde se natáčí pořad. Jak se Vám líbí humor pana Zdeněka Pohlreicha???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst před 5151 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Můj názor je ten,že umí vařit,restaurace kultivuje co se týká hygieny a menu,ale vzhledem k jeho slovníku ,do televize nepatří!Dobré je,že ukazuje skutečný stav našich restaurací-a majitelé si ještě pozvou televizi!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Někdy se podívám,někdy je to zajímavé,p.Z.P.je dost-řekněme-osobitý. Jen si myslím,že není vyloučena inscenace.Špatná reklama je lepší,než žádná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chucky

Na pořad „Ano,šefe“ se dívám ráda,mluva pana Pohlreicha mi nevadí, spíš naopak, někdy dobře pobaví:).
Jinak tu restauraci před týdnem bych okamžitě uzavřela z hygienických důvodů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

na tenhle pořad se dívám velice ráda a co se týče humoru ZDENKA POHLREICHA můžu dodat že je opravdu supr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spiritus

není věta bez ty vole!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pana ZP sleduji,ja jeho humor beru jako soucast zabavneho poradu,nekdy povedeny jindy ne.Kdybych porady tohoto typu nemela rada tak si prepnu program,ale divam se az do konce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

No,nekdy je fakt drsnej,nekdy vulgarni,ale nekdy to s lidmi proste jinak nejde,bohuzel.Kdyz si vemete,jak ti „kuchaři profesionalove“ vaří zeleninovou polevku ze zmrazene zeleniny z pytliku ala supermarket misto aby se „trapili“ dat cerstvou zeleninu a misto klasickeho vyvaru hodi kostku bujonu do teple vody- a je hotovo-no to bych proste zvracel ! To byl jen maly priklad z mnoha.At se Pohlreich chova jak se chova-to je vec uplne odlisna,ale ve vsem ma stoprocentni pravdu.Za kamarada bych ho nechtel,ale profík to je do morku kostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Někdy se na tento pořad podívám, ale jen tehdy, pokud nedávají v TV nic lepšího.. :). Tímto „spravuje“ tolik restaurací, ve kterých vařili ve velmi nehygienických podmínkách.. :(. Jeho humor mi nepřijde nijak oslnivý.. Jak říká kolegyně, v každé větě „…ty vole!“. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikuška

Nemuze mi ujit jedinej dil! :D Pohlreich je bestovní! Ten slovnik je proste vybornej :D Vzdycky se moc nasmeju. :) A včerejší díl jak „delal“ Babicu byt taky vytecny :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Taky se moc ráda dívám. Je vidět, že pan Pohlreich skutečně vaření rozumí, moc se mi líbí, jak jim vždy ukáže, jak to má vypadat, hodně se i přiučím. 🙂 Prostě můj velmi oblíbený pořad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je pravda,že jeho mluva je svérázná,ale na druhou stranu,nám všem ukazuje,jak to v našich restauracích vypadá.Pro mne to mělo dopad takový,že od té doby co sleduji tento pořad,tak jsem si v restauraci jídlo nedal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AVATAR666

hezký pořad

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na tento pořad se dívám. Nikdy bych nevěřila v jakém stavu mohou být restaurace v Česku. Pár dílů bylo otřesných. Nechápu jak to, že hygienici takové podniky dávno nezavřeli. Kdekdo se ošklíbá nad bufety vedenými Vietnamci, ale toto byl děs provozovaný vyučenými kuchaři, Čechy. Jinak úroveň vyjadřování pana ZP není naštěstí moje starost. Byla by to asi stejná dřina, jako naučit ty „kuchaře“ vařit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Věta bez ty vole by nebyla u Zdenka Polhreicha a docela se mi to líbí a je škoda že se lidí dozví pozdějc že jedí blafy a že neví jak to ta vypadada.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Rád sleduji člověk z kuchařskými zálibami si tam najde dost zajímavých věcí. Prcuji v elektrikářské údržbě a lecjakou kuchyň jsem viděl.Záleží na šefovi co personálu dovolí.
Některé kuchyně jsou otřesné. Že si tam člověk nezkazí žaludek je zázrak. Zřejmně hygiena nedělá dost často kontroly.Bývaly doby že každý mněsíc byl sanitární den. Na hotelu kde jsem pracoval se všechno zařízení odmontovalo a vše vydrbalo.

před 5051 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek