PO

Máte typ na ubytování v NY?

Máte někdo doporučení o nějakém levnějším hotelu (ale ne smradlavým nebo něco podobného) v New Yorku? Případně jaké a za kolik nebo odkaz.

Nejlepší odpověď
led

Nedoporučujem Brooklyn alebo Haarlem.
Skúste NewWork (na pevnine), alebo na Manhatane niektorý Hostel. Nie sú drahé, Treba si objednať aspoň mesiac dopredu, v suteréne býva v niektorých aj výborne zariadená kuchyňa (v cene), kde si môžte urobiť jedlo z vlastných i free potravín.
Žiaľ adresu si nepamätám(East street xx –3ulice od Haarlemu, medzi Broadway a Cental Park)