dagry

Máte taky takového „hosipa“ jako já? Už jsu sama ze sebe na nervy, protože neustále něco hledám !!!

Věčně hledám brýle, mobil a teď dlouhodobě hledám svazek klíčů a nemůžu ho najít a vzpomenout si v jaké kabelce nebo kapse by mohly být… tak to už vůbec u mě nehrozí.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Také jsem hledala klíče. Nemohla jsem je najít. Obcházela jsem rodinu, přátele, byla na MěÚ, jestli je nenašli, prohledala všechny bundy, kabelky,… No, prostě všechno. Když už jsem si říkala, že je zbytečné to hledat, pořídila jsem si klíče nové. Asi po roce jsme šli stanovat a když jsem měla stan postavený, vevnitř v kapse jsem našla moje klíče 😁 Myslela jsem, že mě trefí. Bylo to ale šťastné shledání 😁 A takové případy mám běžně. Pořád něco hledám a nakonec to najdu, až když si pořídím za tu starou věc náhradu.

Taková jsem já 😁

Další odpovědi
pekynka

Tak já už se musím pomalu obávat toho, že až opustím dům, že mě budou vodit zpět,protože zapomenu cestu domů. nevím jestli je to přemírou informací co člověk denně zpracuje nebo pomalou sklerotizací mozkových cév. Jsem zvědavá co budu dělat za deset let. A to půjdeme do důchodu až v sedmdesáti. Chudáci pacienti, kteří se mnou přijdou do kontaktu.
Doplňuji:
Omlouvám se už nemám palce.

Bumbes

Hergot, nějak mi vypadlo co jsem chtěl odpovědět…

anonym

Důvěrně znám.Každý den několikrát probíhá bitva s hysterickým záchvatem,případně s mrtvicí....­....brýle apod.
Ta mrtvice ale nehrozí – podle vtipu: O pana X se několikrát pokoušela mozková mrtvice,ale neuspěla,protože žádný mozek nenašla.
Ilustrativní je příhoda paní,která zaboha nemohla najít svoje boty,chtěla jít do práce.
Vzala si tedy jiné, a až po návratu domů zjistila,že boty má na mrazáku.
Jak jsem koupil,tak prodávám.

aramah

Myslela jsem že jsem sama, pětkrát se vracím jestli jsem zamkla,zhasla,vypla kamna atd.Když mě chytne myšlenka musím realizovat okamžitě,dřív mě stačilo se vrátit do výchozí pozice a cvaklo mi to,dnes co zapomenu je nenávratně pryč.Trochu nadnesené ale nebude trvat dlouho a bude to reálné.Tak to chce tužku a blok ale kde mám tu tužku?..

anonym

nic si z toho nedelejte to ze zapominam co jsem chtela koupit,nebo kde mam klice je nic proti tomu ze manzel me kamaradky zapomel sveho syna v kocarku pred obchodem a vratil se bez nej,to uz neni hosip,ale la-hosip

GM

Pomůže toto: důsledně si dávat stejné věci na stejné místo, ne tam kde mi momentálne „upadnou“ z ruky. Jinak Dagry nezoufej, bude hůř!

ReHu

Buď v pohodě. Já hledala od listopadu knihu faktur, v psané podobě, pak jsem to řešila kreativně:-) a našla ji před měcícem, zcela na očích. Nechápu, jak jsem ji mohla nevidět.
Zkus si vzpomenout, kdy naposledy jsi je měla v ruce, kde jsi byla atd, třeba se ti něco vybaví 🙂.
Hodně zdaru.

Miroslavst

Tak to buď ráda, že máš jen hosipa, já mám někdy ulahosipa. úplně lautr h si pamatuje :D

Michal

Pamětˇse dá trénovat.

elektrikář

Jsou věci mezi nebem a zemí.Jednou jsem hledal marně brýle. Vzal jsem si tedy druhé. Jelikož jsem doma sám nemněl jsem to na koho svédst. Po několikav dnech jsem je našel vevnitř mrazáku. Jak jsem četl nečitelný listek v sáčku s masem tak jsem je tam odložil. Jak se ptala babiška u lékaře pane jak se jmenuje ten německý doktor co mi doma schovává věci.Aldzhaimr ale nic si z toho nedělejte.U mně doma občas řádí také.