Kopta

Máte tak rádi seriál Jak jsem poznal vaši matku, že se držíte některých jejich tradic? Např: Čas trilogie?

Doplňuji:
Barney, Ted a Marshall mají takovou tradici, že každé tři roky koukají na Star Wars. Já jsem se rozhodl je v tomto následovat a také od té doby se každé tři roky koukám na Pána prstenů, Star Wars, Indiana Jones atd..

Odpovědi
quentos

ne, nemám ho rád vůbec.

Vetinari

Seriál mám ráda, ale vůbec nerozumím otázce???

emm.kate

seriál mám ráda moc, tradic se nějak extra nedržím, ani si je upřímně, kromě trilogie moc nevybavím.. ale samozřejmě uplatňujem klasiky jako : tohle bude legen – počkejsi-dární, placáky, true story, ,,bagety" :), atd..