janek66

Máte radu jak rozveselit smutné morče?

Žili spolu se zakrslým králíkem a on buhužel zemřel (stářím).Vím že asi nejlepší by byl nový králík,ale i morče už má nějaký ten rok a asi by si těžko zvykalo na nového kamaráda.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já myslím,že by si na sebe zvykli, jen aby steskem neumřelo. Těžko mu vy nahradíte zvířecího kamaráda. Kupte mu kolegu.

Další odpovědi
Miroslavst

Zkus mu říkat vtipy :D

monkey

vrána k vráně a co třeba morče k morčeti?kupte mu kamaráda stejného druhu budou si blíž...............

fofbal

Patnáctiletá zkušenost. Naučit jej na vlastní přítomnost, mluvit na něj velmi klidně,třikráte denně zásobit rozmanitou stravou a občas pochovat s nějakým pamlskem jemu vlastním. Pak se dožívají i osmi let a mohou být samotní v bytě bez kamaráda, protože jej má ve vás..