Avatar uživatele
jsemjá

Máte rádi zeleného alzáka?

Já ne. Ten jeho hlas.

Zajímavá 0 před 1393 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Alza patří mezi méně výhodné eshopy na českém trhu, je jednou z příčin proč na českém trhu klesá úroveň konkurenčního prostředí a současně je jediným eshopem který zbaběle prchnul z cenového srovnávače heureka aby nebylo vidět na jejich machinace s falešnými slevami. Zda ho mám rád, nijak zvlášť, z výše popsaných důvodů dál hledám jiné eshopy pomocí zbozi.cz nebo heureka.cz a alze se snažím vyhýbat. Nemyslím si že otravnost hlasu maskota by automaticky měla být úměrná míře tržního úspěchu 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Jako postava v reklamě mi přijde vtipná, ale propaguje předražené produkty. Pokud myslíš bolaka, který mi alzáka na profilovém obrázku, tak je v pohodě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Nesnáším ho a na Alze nenakupuju.

Zdroj: https://www.fa­cebook.com/Smrt-Alz%C3%A1kovi-1389070048035166/

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vosanajazyku

Nesnáším ho. A zvášť, když mám kocovinu 🙂 Proto jsem nikdy neviděl ani jednu reklamu na Alzu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WhiteCrow

Obecně nesnáším maskoty a to i ty sportovní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jepik

Jakmile se objeví v televizi reklama ihned přepínám program. Ještě nikdy jsem si
z televizní reklamy nic nekoupil. Alzáka jsem jenom zahlédl než jsem stihl přepnout program.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vôbec ho nemusíte mať radi, alebo neradi, ak pre svojich „rodičov“ plní svoju „synovskú“ reklamnú úlohu: zviditeľňuje ich a neustále udržuje svojich divákov a poslucháčov v napätí v dobrom i v zlom.
Aj vy ste podľahli čaru jeho osobitosti svojou otázkou. A o to mame Alze ide.

PS. Nie je to náhodou skopírovaná podobizeň nášho naj naj najjedinečného aliendrona? Aliendrone, nie si ty zo súhvezdia Alza?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Natürlich.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je mě volný. Nezajímám se o něj a nesleduji ho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ano,
protože je mi smutno po uživateli bolakovi, měl
stejného Avatara byla tu s ním největší sranda.
Stejně si myslím, že šel zas jen vysypat koš do
popelnice, ale trvá mu to ňák moc dlouho, a nebó
nás tady všechny sleduje a objeví se za měsíc -
dva s ňákou svou hláškou, to puknu smíchy a zas
spadnu ze židle 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Neznám nikoho, kdo ho má rád a je možné, že nikdo takový ani neexistuje. Ale to vůbec není důležité: důležité je, že marketingově funguje, jinak by už nebyl …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

… ostatně pokud patříte mezi ty co se rozhodují jen podle toho co vidí v reklamě, ta i tam na vás hovoří moudrý touštík z CZC a jasně vám říká, nakupujte raději u nich, protože jsou méně populární a menší než alza, logicky se musí mnohem víc snažit a nabídnout mnohem lepší služby aby uspěli. Dává to smysl ne ? Držet se za každou cenu jen toho nejuřvanějšího, který marketingem přehluší všechny ostatní nebývá spotřebitelsky výhodná strategie.

před 1393 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nejste ten věhlasný programátor?

před 1393 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hádám, že si mě spíš s někým pletete.

před 1393 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek