jsemjá

Máte rádi zeleného alzáka?

Já ne. Ten jeho hlas.

Nejlepší odpověď
anonym

Alza patří mezi méně výhodné eshopy na českém trhu, je jednou z příčin proč na českém trhu klesá úroveň konkurenčního prostředí a současně je jediným eshopem který zbaběle prchnul z cenového srovnávače heureka aby nebylo vidět na jejich machinace s falešnými slevami. Zda ho mám rád, nijak zvlášť, z výše popsaných důvodů dál hledám jiné eshopy pomocí zbozi.cz nebo heureka.cz a alze se snažím vyhýbat. Nemyslím si že otravnost hlasu maskota by automaticky měla být úměrná míře tržního úspěchu 🙂

Další odpovědi
Rokio

Jako postava v reklamě mi přijde vtipná, ale propaguje předražené produkty. Pokud myslíš bolaka, který mi alzáka na profilovém obrázku, tak je v pohodě.

Arne1

Nesnáším ho a na Alze nenakupuju.

Zdroj: https://www.fa­cebook.com/Smrt-Alz%C3%A1kovi-1389070048035166/

Vosanajazyku

Nesnáším ho. A zvášť, když mám kocovinu 🙂 Proto jsem nikdy neviděl ani jednu reklamu na Alzu.

WhiteCrow

Obecně nesnáším maskoty a to i ty sportovní

jepik

Jakmile se objeví v televizi reklama ihned přepínám program. Ještě nikdy jsem si
z televizní reklamy nic nekoupil. Alzáka jsem jenom zahlédl než jsem stihl přepnout program.

led

Vôbec ho nemusíte mať radi, alebo neradi, ak pre svojich „rodičov“ plní svoju „synovskú“ reklamnú úlohu: zviditeľňuje ich a neustále udržuje svojich divákov a poslucháčov v napätí v dobrom i v zlom.
Aj vy ste podľahli čaru jeho osobitosti svojou otázkou. A o to mame Alze ide.

PS. Nie je to náhodou skopírovaná podobizeň nášho naj naj najjedinečného aliendrona? Aliendrone, nie si ty zo súhvezdia Alza?

anonym

Natürlich.

Drap

Je mě volný. Nezajímám se o něj a nesleduji ho

briketka10

Ano,
protože je mi smutno po uživateli bolakovi, měl
stejného Avatara byla tu s ním největší sranda.
Stejně si myslím, že šel zas jen vysypat koš do
popelnice, ale trvá mu to ňák moc dlouho, a nebó
nás tady všechny sleduje a objeví se za měsíc -
dva s ňákou svou hláškou, to puknu smíchy a zas
spadnu ze židle 😁

Pepa25

Neznám nikoho, kdo ho má rád a je možné, že nikdo takový ani neexistuje. Ale to vůbec není důležité: důležité je, že marketingově funguje, jinak by už nebyl …

anonym

… ostatně pokud patříte mezi ty co se rozhodují jen podle toho co vidí v reklamě, ta i tam na vás hovoří moudrý touštík z CZC a jasně vám říká, nakupujte raději u nich, protože jsou méně populární a menší než alza, logicky se musí mnohem víc snažit a nabídnout mnohem lepší služby aby uspěli. Dává to smysl ne ? Držet se za každou cenu jen toho nejuřvanějšího, který marketingem přehluší všechny ostatní nebývá spotřebitelsky výhodná strategie.

anonym

Nejste ten věhlasný programátor?

anonym

Hádám, že si mě spíš s někým pletete.