Avatar uživatele
aramah

Máte rádi vonné tyčinky?

Já ano, mně krásně voní a vám?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, iwetax, rynek878 před 5036 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Mám je rád,ale ještě raději používám esenciální oleje:

Vůně esenciálních olejů vás může provázet celým dnem. V kanceláři, kde pohlcuje pachy a osvěžuje, při studiu, při koupeli, masáži, odpočinku i během spánku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pekynka

Mám japonskou trojvůni do zásuvky – tři flakonky, vůně se postupně střídají a opravdu voní nádherně, jen co se otevřou dveře do domu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kvikal

záleží na kvalitě rychlosti hoření a vůni… nezapaluji často ale mám je ráda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sabik11

ano sou velmi příjemné :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Taky se mi líbí, jak voní, ale protože jsou zdraví škodlivé (což mi přítel vždycky připomene, když nějakou vezmu do ruky :)), nezapaluji je nijak často. A když už, tak poblíž okna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Doma bych si je nezapálila. Líbí se mi, ale když voní na pouti nebo v obchodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Některé mi nevoní, jiné mi jsou příjemné. Záleží na druhu značky. Také se mi líbí, když to po nich voní v ochodě, nebo v čajovně. Je to pak velmi hezky osvěžující a krásné 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Nemám je vůbec ráda a nevoní mi.Mám astma,tak mě dusí.Ale třeba v čajovně mi to zas tak nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Dávám přednost esenc.olejům a vonným svíčkám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Vonné tyčinky mám aramah ráda ráda si je zapaluji protože mi vždy krásně provoní obyvák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Mám ráda vonné tyčinky s vůní cedrového dřeva.Jejich vůně nám zpříjemňuje večery trávené ve dvou.Když se přidá sklenička dobrého vína a příjemná hudba,je to fajn.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek