aramah

Máte rádi vonné tyčinky?

Já ano, mně krásně voní a vám?

Nejlepší odpověď
rynek878

Mám je rád,ale ještě raději používám esenciální oleje:

Vůně esenciálních olejů vás může provázet celým dnem. V kanceláři, kde pohlcuje pachy a osvěžuje, při studiu, při koupeli, masáži, odpočinku i během spánku.

Další odpovědi
pekynka

Mám japonskou trojvůni do zásuvky – tři flakonky, vůně se postupně střídají a opravdu voní nádherně, jen co se otevřou dveře do domu.

kvikal

záleží na kvalitě rychlosti hoření a vůni… nezapaluji často ale mám je ráda

sabik11

ano sou velmi příjemné :)

Bunnik

Taky se mi líbí, jak voní, ale protože jsou zdraví škodlivé (což mi přítel vždycky připomene, když nějakou vezmu do ruky :)), nezapaluji je nijak často. A když už, tak poblíž okna.

iwetax

Doma bych si je nezapálila. Líbí se mi, ale když voní na pouti nebo v obchodě.

Jahoda

Některé mi nevoní, jiné mi jsou příjemné. Záleží na druhu značky. Také se mi líbí, když to po nich voní v ochodě, nebo v čajovně. Je to pak velmi hezky osvěžující a krásné 🙂

Džanička

Nemám je vůbec ráda a nevoní mi.Mám astma,tak mě dusí.Ale třeba v čajovně mi to zas tak nevadí.

Vicki

Dávám přednost esenc.olejům a vonným svíčkám.

panenka

Vonné tyčinky mám aramah ráda ráda si je zapaluji protože mi vždy krásně provoní obyvák.

lorja

Mám ráda vonné tyčinky s vůní cedrového dřeva.Jejich vůně nám zpříjemňuje večery trávené ve dvou.Když se přidá sklenička dobrého vína a příjemná hudba,je to fajn.