Ella2

Máte rádi pohyb? Hýbete se aktivně?

Ahoj, chodíte cvičit? Jaké jsou váše pohybové koníčky? Čemu se věnujete?
Já jsem ted na nějakou dobu v Praze a hledám, kde co je…

Nejlepší odpověď
Emefej

Cvičit nechodím, ale mám pohyblivé koníčky, zejména myslivost je teď v zimě při dokrmování, pohybově náročná dost.

Další odpovědi
quentos

Chodím na procházky a doma cvičím (Pět Tibeťanů a občas i další cviky). Hýbu se i nechtěně v rámci práce – ve většinu pracovních dní nachodím tak pět kilometrů…

chachar1922

Ja si chodim behat do prirody, v lete jezdim na kole a doma si cvicim pro radost.

lexx

v zaměstnání hejbu bednama ve skladu a po práci jezdím 3/4 roku na kole, bydliště a okolí ale ne moc do kopce, nejsem nejmladší a kolo je jenom 3-rychlostní

SickBreed

Ne.

honza19hk

MTB, DH na profi úrovni. pak ještě Musado

DomcaJe

Ahoj,
v Praze chodím na Fit Dance, horzně mě to chytlo, je to kombinace zumby, step-aerobiku, power parteru, tanece a protahování.

Ella2

Hmm. Co je Musado?
Díky díky, tyjo do prácě na kole, to bych asi nedávala :) To jste dobří.
Domco fit dance to jsem nevěděla, že je. Kde to v Praze je prositě? To bych ráda taky zkusila.

DomcaJe

Tady, pošlu webovky, at se můžeš kouknout kde a taky co tam mají teda, ten Fit Dance tam je taky psaný samo :)
http://infitdan­ce.cz/

Ella2

Už to čtu, to mě láká to zkusit, moc děkuju! Asi tam zkusím na to zajít, tak třeba se potkáme :)

DomcaJe

Tak jestli začneš chodit, tak určitě :) Jsem brunetka s vlasama po ramena…to mě poznáš.