parekakecup

Mate rádi párek s kečupem?

Nejlepší odpověď
aliendrone

I když jsem částečně podlehl „mekáčizaci“ a k hranolkům si dávám mix tatarky s kečupem, tak k párku se kečup podle mne moc nehodí.

NEJ je podle mne dijonská hořčice nebo takové ty „hořčicové grilovací směsky“, marci1 s křenem také boduje, v nouzi i plnotučnou. ;) :)

Další odpovědi
Lgee

Raději rohlík s párkem.. 🙂

marci1

Ne. Jedině s křenem! 🙂

Alesh

Fuj, jedině s hořčicí.

Kepler

Nee, když párek tak s hořčicí a když s hořčicí, tak s kremžskou. Nebo taky obyč + křen. Párek s kečupem mi připadá jako nekompatibilní kombinace, to už si rovnou můžu namazat marmeládu na tvarůžky. I když znal jsem jednoho úchyla, který to tak fakt baštil…

Edison

Co to je? Kdo to vymyslel? To mi připomíná, jak jsem viděl jíst jedno děvče párek s nutelou. Nebo zapíjet zmrzku, nebo čokoládu pivem. Málem jsem se poblil.

briketka10

Jen a jen s plnotučnou hořčicí :)
Kečup je hnus velebnosti..

quentos

Ne. Je to snad název díla, že to píšeš s velkým písmenem? Nebo provokace?

jepik

Ne jedině česká plnotučná nebo kremžská hořčice.

elkon

Co to vymýšlíš za hnus?

anonym

s kečupem jen pokud je česnekový a ostrý, jinak raději hořčici (vůbec nejlépe
tu původem z Kremže). A to masu uvnitř musí být opravdu maso ne ty průmyslově zpracované a obarvené kůže a chrupavky které do toho dávají u hladových oken.

anonym

Ne, protože nejím uzeninu a kečup taky ne.

Altair-AC

Ano, ale preferuji hořčici a kečup :)

dubraro

Docela ano. Střídám to s hořčicí a „curry wurst“ omáčkou.

tv258

Proč?

Tw!st

Nezdravým jídlům se snažím vyhýbat, hlavně se teda bavím o tom rohlíku (pouze kalorie bez žádných reálných nutričních hodnot).
Ale když už, tak s tatarkou.

Rokio

Nejraději mám párek v rohlíku nejen s kečupem, ale i tatarkou.

klumprt

Párek mám raději s hořčicí. S kečupem si ovšem dám klobásu.

nyjono

jo, ale protože mi hořčice přijde zdravější, o trochu, poslední dobou už kečup méně často 🙂

EKSOT123

Zrovna jsem si do kremžské hořčice trochu kečupu přimíchal. Ale jenom s kečupem, to už radši jen s hořčicí. Křen je dobrý, ale člověk nesmí být lenošný jít si ho nakopat a nastrouhat.

anonym

Pokud je to kečup ostrý s česnekem a párek je skutečně z masa, ne jen z obarvené drti pařátů, zobáků, chrupavek a kůží … tak docela i ano a dokonce i s chutí. Ten požadavek na skutečné maso ale vylučuje nákup u hladového okna, je třeba to připravit sám a párky vybírat mnohem pečlivěji třeba na základě srovnání dTestu 🙂