Mate radi a libi se vám hadi?

se Vam hadi?Mne ano.Chovate nejakeho?

Nejlepší odpověď
BEAES

Had jsou velice obdivuhodní tvorové, já k nim mám respekt. Ráda bych si na něho někdy sáhla, zatím jsem to neměla možnost vyzkoušet.

Další odpovědi
anetadela1

Mám je ráda a když jsem byla v pubertě, tak jsem na chalupě chytala zmije. Slepýše a ještěrky jsem si nosila do poslete. Vůbec nejsou slizský, jak si někdo myslí.
Až budou děti větší, tak bych chtěla mít buď užovku nebo korálovku. Ta mě fascinuje.
Doplňuji:
PRO BUBCU: haha, já teď už taky ne, ale tenkrát mi to nevadilo, byla jsem jima okouzlená.

Adulinka

jo hady mam strašně moc rada nechapu jak nekomu mužou přijít slizcí jsou krásní a hebcí zatim žadneho nechovam ale mam v planu si nejakeho poridit…

anonym

Hadi. Jsou svým způsobem řekněme „nádherní“,jsou zajímaví,vzbuzují i respekt…
Fakt je,že do postele bych si hada těžko vzal.