Avatar uživatele
tomasstir325

Máte raději kompakty nebo zrcadlovky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 3780 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Obé. Otázka je divná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Kristepane, knedlík už nic nepiš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Fotografuji zrcadlovkou, ale i kompakt může být pro někoho dobrá volba. Záleží na tom, pro jaké účely fotografuješ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Kompakt jsem měla ráda, když jsem neměla zrcadlovku. Dnes mám raději zrcadlovku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

mám oboje,ono záleží co chceš fotit a v jaké kvalitě,zas někdy stačí kompakt,kdo by se tahal třeba na kole nebo běžkách se zrcadlovkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Ja mam rad Oba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
knedlik123

Zrcadlovky uz neexistuji, nebot je na displeji videt vse 1:1 jako u zrcadlovky. Driv byly pruhledaky velmi podradny zpusob foceni, nebot nebyly videt reflexy ( prdevsim od slunce) jako u zrc. -kde se daly „vykroutit“ z motivu mimo .
Doplňuji:

  • displeji kompaktu-

Upravil/a: knedlik123

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Na každý snímek je lepší něco jinýho.Proč si myslíš,že se dělají kombinované foťáky? (zrcadlovka na kinofilm a digitál na paměťovku) To je to samí,jako v muzice.Někteří muzikanti používají lampová komba a zesilovače, a jiní ,,jedou''v po­lovodičích.(vý­konové tranzistory,in­tegráče)
P.S. s Mosojem plně souhlasím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Oba druhy jsou vhodné na něco jiného, takže dokud jsem fotil, používal jsem obojí – kompakt na momentky, zrcadlovku když bylo trochu víc času.
Mosoj, knedlik ma pravdu. Dneska už se zrcadlovky prakticky nedělají. Uvědom si, kam dopadá světlo a pochopíš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek