cappuccino

Mate nekdo zkusenosti s vyhrivanou vestou?

Je to vhodna alternativa pri soucane energeticke krizi? Myslivci ji pry znaji, ja ne.

Odpovědi
ten který je

Zkušenost nemám,ale přemýšlím že zakoupím jako alternativu takovou tu gumovou láhev na teplou vodu,která se dá sehnat v lékárně.V posteli se k ní přitulím a bude hřát.Budu tak vzdorovat Putinovi.🤪

Drap

Řešit tím energetickou krizi zřejmě neni nejlepší nápad, ale vesta hřeje. Je to stavěno a plánováno hlavně pro lidi venku při sněhu a mrazu.

Darcy

no tak na power banku ti odejde do 2–3let. Kdyby jsi chtela elektrickou (do zasuvky) tak doporučuji, dnes jsou už i pratelné v pračce a samé od seba se vypnou aby se člověk ve spanku neprehrál a deka nepoškodila. Vesta je super, mají i s límečkem co je fakt dobré na seklé stavce

cappuccino

Darcy, dekuji, budu se informovat.

Darcy

cappuccino a máš na mysli takovou tu, co treba dát do zásuvky? nebo takovou, co má ty vyhřívací polštářky se sodíkovým nábojem (pukací plišek a gel, kde dochází k termoreakci a dají se opakovaně používat) – které myslíš ?

cappuccino

Darcy, tahle se dobiji na powerbance. Dala bych sem odkaz, ale reklama je zakazana.

Darcy

ano, mám velice hezkou a opravdu skvelou z Tchibo. Naši pacienti mávali standardne z LIDL napr. a fungují dlouhodobě a skvěle. Ale pozor – telo se naučí na cizí teplo a pak si neumí udělat tteplo samo, zvlášť u starších lidí to může být trvalý pproblém .
Ja sama mám i vyhřívací deku, třeba když mně seknou záda, nebo jsem měla své dny a bylo mi blbě. S mírou – je to skvělé.

cappuccino

Ja vim, ani bych ji nechtela pro sebe ale pro jednu hodne nemocnou pani.
El. decky znam, ale vestu jsem videla prvne.