david22

Máte někdo zkušenosti s tzv. obličejovou saunou?

http://www.li­dl.cz/cps/rde/­xchg/SID-72B2EAEC-E164817C/lidl_cz/hs­.xsl/index_29565­.htm
Je schopna dostatečně pročistit pleť a bojovat proti vráskám?
Nebo je to jen další obchodní tah výrobce?
Doplňuji:
hanulka11: a vyplatí se to koupit, je to účinné pro čisťění pleti?

Nejlepší odpověď
hanulka11

je to normální papařovač pleti, to už se vyrábí dávno- jen prostě změnili název a lidi jsou tak …, že jim na to skočí a jak říkám každé zboží má svého kupce
Doplňuji:
Není to drahé – ale myslím, že stejnou službu udělá- napařit si obličej na párou z hrnce
Tím tě neodrazuji od koupě. Já bych to ale nekoupila .Jen čistě můj názor.

Další odpovědi
zzzzz

To je dobré, tak akorát na rýmu. Napaření pleti, každému neprospívá, já se po tom osypu.