Avatar uživatele
ivzez

Máte někdo zkušenosti s nákupem potravin z obchodu PotravinyDomu.cz?

Včera jsem si u nich poprvé objednala, přijeli včas, zboží bylo čerstvé, ale dva druhy zboží chyběly. Hned jsem reklamovala. Omluvili se, slíbili přivézt dnes mezi 18. a 22. hodinou. Je 21.55 a zboží nikde…

Máte s nimi někdo nějakou zkušenost?

________

Doplňuji:

Ten den to nedopadlo nijak → nepřijeli. Další den jsem kontaktovala zákaznickou linku, kde mi nabízeli vyřízení připsáním kreditů pro příští nákup. To jsem odmítla s tím, že dokud se tato záležitost nevyřeší, nemohu u nich objednávat. Nakonec jsem si našla vedení firmy a dohodla se na vrácení části ceny nákupu.

Další nákupy už byly lepší, ale úplně v pořádku nebyl ani jeden,

Obchodů s potravinami je více, každý je lepší v něčem jiném.

Upravil/a: ivzez

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, zjentek, independent před 2061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tak jak to dopadlo? Je 23.23 a uživatele by jistě zajímalo, jak jste dopadla, když jste tady s otázkou stresovala v čase před koncem lhůty na dodání ;D

Zkušenosti nemáme. Kolikrát ani nevíme, jak tyhle „pokrokové trendy“ pracují. Nerozumíme jim a proto jsme přesvědčeni, že nám udělají život složitým. Často také máme návštěvu krámku spojenou s procházkou. Mluvím za fyzicky a psychicky vyčerpané osoby, které několik dlouhých desítek let dělaly věci jinak.

Upravil/a: zjentek

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

určitě známější služby a spolehlivější v tomto oboru jsou www.kosik.czwww.rohlik.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

@Zjentek:
Nedorazili, 5 minut před koncem lhůty jsem
už nepředpokládala, že by to ještě stihli…

Zatím mám zkušenosti s Rohlíkem, Tescem, Koloniálem
a Košíkem (pod ten teď spadá i Koloniál.cz) a vždycky bylo
všechno v pořádku.

Jen Rohlík jednou nedodal chleba, ale přijel s ním extra další den…

před 2190 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Zvolila jsem „ostatní nakupování“, protože objednávka
potravin online mi nepřijde jako „klasický“ e-shop.

před 2190 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek