jirka21kufr

Máte někdo zkušenosti s nákupem elektroniky na webu ruzovka.cz?

Hezký večer,
chtěl bych koupit vánoční dárek (televizor) na webu růžovka.cz, ale nemám s tímto obchodem zkušenosti. Zboží je prodáváno v bazaru a záruka je jen 30 dní. To se mně zdá málo, když budu za televizi dávat před 5 tisíc Kč. Máte s tím obchodem někdo zkušenosti? Děkuji.

Odpovědi
Hlada

Pár drobností jsem tam kupoval. Procesor, disky, modem, flashku. Všechno fungovalo, takže obchod považuju za solidní. To ale neznamená, že se televize nemůže porouchat za několik měsíců. Jestli je sleva výrazná, tak bych se toho nebál, protože bych si ji opravil. Obecně ale takový nákup nedoporučuju.