Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Máte někdo zkušenost s prodloužením řas?

Chtěla bych to vyzkoušet, proto bych byla vděčná za jakékoliv informace. Bojím se, že při prodloužení by se řasy oslabili a hodně vypadávali. Moc prosím o jakékoliv info. Děkuju!:-)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Pájo před 3922 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Žena chodí sem (PHA): http://www.sa­lonannette.cz/sluz­by/prodluzova­ni-ras

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FOX.IK

Moje drivejsi sefova to mela. Me tvrdila ze s cernyma linkama kolem oci vypadam neprirozene a ona sama vypadala jako parodie na Edie Sedgwick.
Musi ti to proste sliset, dej si prirozenou delku ne nejaky peticentimetrovy kostata :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tvoje řasy se viditelně zničí, ty umělé řasy jsou nalepené na tvoje vlastní, takže se stává, že se zlomí, pak máš zničenou i svoji vlastní řasu, navíc když chceš, aby to vypadalo dobře, musíš nechávat jednou do měsíce dolepovat, což není nijak levná záležitost. Nebude vypadat jako mrkací panenka, když si budeš přát nějakou normální délku, to záleží, jaká odbornice ti to dělá, musíš jí jasně říct, že nechceš, aby to vypadalo moc okatě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Viděla jsem to na jedné známé, a vypadala příšerně debilně, prostě jak mrkací panna… Proč si nechceš zachovat svou přirozenost? :/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tamarca

Přesně to se mi stalo, po sundání umělých řas byly moje k.o.Trvalo to strašně dlouho než se jsem dostala do původního stavu.Ale vyzkoušela jsem serum hairplus koupila jsem ho na vixens.cz a to mi řasy doopravdy prodloužilo bez zatížení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek