myskajitka

Máte někdo zkušenost s nalepovací podprsenkou nebo přelepkami přes bradavky? Drží i na velmi malých prsou?

Nejlepší odpověď
Martina S.

O nalepovací podprsence vím, ale nikdy jsem ji nezkoušela, ale přelepovat si bradavky, o tom slyším poprvé. Proč se přelepují? Aby to vypadalo že mám podprsenku když ji nemám? Proč se ostatní snaží aby to vypadalo že nemají podprsenku a maji jí? Například průhledná ramínka. Já podprsenku nenosím a mám prsa, takové větší jednotky a jestli jsou mě vidět bradavky pod tričkem jsem nikdy neřešila. Ta nalepovací je spíše pro větší prsa pod šaty kde by podprsenka překážela a aby prsa držela tvar. Když jsou prsa malá tak tou nalepovací podprsenkou není co zvedat když to drží samo.

Další odpovědi
iceT

Taky jsem slysela,ale nezkousela,od kamaradky ale vim,ze jakmile se trochu zpotila,tak to slo dolu a navic se ji pod prsy udelala neprijemna vyrazka.