dagry

Máte někdo zkušenost s dodavatelem el. energie Centropol – Blik?

Minulý týden byl u mě dealer a nabízel mi levnější energii od fy Centropol – energie Blik. Prý je to levnější jak od ČEZu, ale teď je otázka pro koho je levnější, že? Já jsem mu sice podepsala smlouvu, ale teď nevím jestli jsem udělalal dobře či ne ?

Nejlepší odpověď
perry001

propočet ceny elektřiny je vcelku složitější záležitost, vím jen, že centropol v programu Blik účtuje aktivační poplatek 600 Kč a navíc jste vázána po dobu 2 let. Záleží tedy na tom, o kolik společnost centropol nabízí levnější energii.Ale dle mých zkušeností (dělám v energetice) se úspory pohybují kolem 500 Kč/rok průměrně. Zkuste se podívat na kalkulator.eru.cz kde si zadáte hodnoty z vyúčtování a porovnáte si ceny. Mám pouze dojem že centropol tam není, ale pro porovnání to stačí :)

Zdroj: kalkulator.eru.cz