Avatar uživatele
Pella

Máte nějaké zkušenosti s teleshoppingem?

Jaký máte názor na teleshopping a jeslri nějakou zkušenost, s vrácením zboží a s funkčností.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, Muso před 2527 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Muso

Teleshopping je jen past na důvěřivé, umění prodat, nic víc. Když trochu zapátráš na netu, najdeš stejné produkty za výhodnější ceny nebo vyšší kvality, častokrát oboje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Nemám zkušenost přímo s teleshoppingem, ale mám zkušenost s tím, že když ti někdo něco moc cpe (což právě teleshopping je), jde o předraženou sra*ku…
Takže žádnou zkušenost ani nezískám – nemusím šlápnout do každého lejna, abych věděl, že smrdí a špatně se meje…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Osobní zkušenost s ním nemám, neb jsem člověk poměrně dost nedůvěřivý a ty jejich reklamy a předváděcí show v televizi mi přišly vždycky značně podezřelé. Ale zkušebních „králíků“, kteří koupí, co kde vidí a pak rádi poreferují, mám kolem sebe tolik, že ani v TS nakupovat nemusím. Z jejich zkušeností vím, že drtivá většina těch věcí jsou šunty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pruzkumnik

Mám špatné zkušenosti s jejich nabízenou pískovou filtrací na bazén
Furt se tam ulamovala vrtulka čerpadla
Po výměně náhradní vrtulky stačilo zapnout filtraci a vrtulka zas v háji
První filtrace odešla sama po roce a druhá stejného typu tak té se prostě ulamovala vrtulka no, nevim, asi ta vrtulka byla z nějakého křehkého plastu a tu rychlost a tlak vody to prostě nedávalo
Teď mám filtraci české značky ze specializované prodejny a je funkční třetím rokem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Osobní ne, ale sousedka. Velmi nekvalitní zboží. To, co v TV předváděli, vysavač vůbec nezvládl.
Nevracela ho.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Řekl bych, že ani Horst tomu zboží kvalitu nevykouzlí. Nejsem si jist jestli jsme něco kupovali, snad kdysi nějakou tu nafukovací matraci a jestli se dobře pamatuju tak to žádný zázrak nebyl. Později jsem koupil v běžném obchodě a jsme s ní spokojeni (používáme tedy tak jednou za dva roky, tj. zatím asi 3× 😉 )

před 2527 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek