tacco

Máte nějaké tipy na dobre a cenove dostupne jidlo pro zakrsleho kralicka a krecka a stejne tak granule pro pejsky?

Pokud mozno na eshopu kde maji napriklad nad 1000kc dopravu zdarma

Odpovědi
cochee

Zkus se zeptat někoho, kdo má louku a kosí na ní trávu na seno. Větší pytlík by ti možná i dal zadarmo. Granule pro psa „levné“ a „dobré“ jsou protichůdné požadavky, takové se nevyrábějí. Mimochodem, pokud máš na mysli dobré = chutné, tak psovi je to celkem šumafuk, zajímá ho spíše vůně. U králíků nevím, jak to s chutí je, naši nezakrslí (v králíkárně) žerou s velkou chutí cokoliv, co dostanou.

dejavu

Ze psího útulku máme s těmi levnějšími granulemi dobrou zkušenost s Calibrou, Britem, Acanou, K9, případě s Fitminem.