zjentek

Máte nějaké rozumné realizace, jak by se měla jmenovat zdejší doména?

Tyto „odpovědi.cz“ zdají se poněkud rozmarné…

Nejlepší odpověď
Rokio

Web otázek a odpovědí.cz
Otázky a odpovědi.cz
Centrum touhy po vědění.cz

Další odpovědi
ivzez

Nejsou náhodou realizace to, co už člověk udělal?

Jestli se nemýlím, pak tu nikdo nemá žádnou realizaci.
Rozumnou ani nerozumnou.

mosoj

Tvoje zbytečná starost. Ještě k tomu blbě vyjádřená.

mates1

Co třeba Partainteligen­tníchnadčlově­kůřešícíchdeba­tyživotaasmrti­.cz? Nebo Otazníkyjsoufaj­n.cz… A co takhle Správnáodpověď­je42.cz?

Hm, tohle mi nejde.

zjentek

Ivzez, chtělo by to trochu více představivosti. Co třeba takto: někdo už konkrétní realizace má, ale bojí se opětovnýho krachu a tak na nich doma jen sedí a doufá, že Bůh mu vnukne ještě vyšší vědění… ještě lepší nápad… že při vyjadřování svých kvalit existuje JEŠTĚ LEPŠÍ ROZMĚR. A tak mlčky ztrácí čas, ale má realizace…

@mosoj: Musíš mně teď věřit, že jsem tě nechtěl na**at! ;)

zjentek

Mosoj, kuř si, že po osmi Mázech* bys to nevyjádřil lépe!

*Svíjany 11°

independent

potom mi dej link až založíš nějaké jiné odpovědi

zjentek

…easy..