ReHu

Máte, nebo chtěli byste mít doma třeba kulečník nebo ruské kuželky na zahradě?

Nebo třeba bowlingovou dráhu?

Odpovědi
anonym

Kulečníky jsem měl 3,měl jsem i svoji hernu,hrál jsem českou ligu a jeden mi tu po časech zůstal.
Moje řeč je,ale o karambolu.
Nevím jaký kulečník máš na mysli,pool ani snooker nemusím.
Kuželky nemám,jen petang.

Mc Merkurion

nemám,nechtěl – rád si poklábosim vsedě,pohybu mám za celej den dost…

honza19hk

a co takhle ruskou ruletu?

Kulábr doma nemám,zato ale tenisovej kurt. Víc bych uvítal svoje golfový hřiště.

ReHu

Jugare, to je více méně jedno.
Myslela jsem, že je to příjemné při setkání přáteli, aby se jen nesedělo, pilo a klábosilo.
Nebo třeba pinčes 🙂

anonym

Ok,více nebo méně?
Je to příjemné,když se trefuješ do koulí a trošku tomu rozumíš…

ReHu

No....., moc tomu nerozumím, ani málo, ale baví mě to. Nedávno jsem po mnoha letech hrála pinčes obíhačku 🙂

anonym

Hlavně,že jsi to udejchala.