Katru7

Máte na Tv pořad FARMA kladný nebo naopak zárorný názor?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Sleduju pořad, ale ti lidi nemají vůbec žádný vztah k hospodářství, vůbec do teď nepochopili o čem všem to je, dělají to stále jen pro peníze a musí se nutit do té práce. Nejraději by spali do oběda, práci si přehazují jak kočka koťata a neudělané svádějí jeden na druhého. Na druhou stranu sice chápu, že jsou unavení, protože na tu dřinu nejsou zvyklí a z placek nemají žádnou fyzickou energii, ale člověk si v hospodářství musí umět poručit a ne práci bojkotovat. Navíc, milion peněz je snad dostatečně motivující odměna za pár týdnů, byť dřiny.

Další odpovědi
anonym

Na pořad Farma nemám žádný názor, neboť ho nesleduji.

Drap

Kladný nebo záporný ? Důležitá je sledovanost. Většinu jsem asi neviděl, ale do reálných starostí a práce na skutečné farmě to má hodně daleko. Ten kdo má nějaké zkušenosti s hospodařením se musí chytat za hlavu.

Lukasy

Ja se na ni většinou podivam, ale na markize to bylo lepši a zabavnějši, tady je to takove divne.

konvalinkab

Ale tak něco mezitím.

GM

Žádný, neboť takové hovadiny nesleduji.

Slezsky fc

čusek…:/ takže názor mám na Farmu takovy:doufám že ten skurvisyn kubí nevratí proč tu Královou nevrátil do farmy

terry

Žádný.
Nesleduju.

honza19hk

pravda je že ani nevím co to je.Na televizi moc nekoukám. A když jo tak leda na fotbal v hospodě.

Elk

Jak kdy. Když tam nebyl kubuzík, tak jsem se občas i podíval, ale je to tak 50 na 50.

Reuef

Kdyby to uvadel nekdo jinej nez Pergnerova tak se mozna i podivam…videl jsem par dilu na markize nebylo to spatny…ale ji na obrazovce nemuzu ani cejtit