ReHu

Máte doma papouška? Jak snadno se naučí opakovat vaše výrazy?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/211281-papousek-prozradil-divce-drsnym-zpusobem-pritelovu-neveru.html

Nejlepší odpověď
annas

Papoušek dovede promluvit v nevhodnou chvíli.
Známý pracoval na unverzitě a v kanceláří měl papouška, který stále nechtěl mluvit. Ale jak se říká, zákon schválnosti. Na návštěvu přijel ministr školství a nastala papouškova premiéra, za jeho slova by se styděl i dlaždič.
Dotyčný si totiž nebral servítek… Svou řeč zpestřoval zvukomalebnými slůvky … Papoušek se projevil jako nezdvořák… Ještě že ministr to bral jako legraci…, ale přece … dlouho se bavila celá univerzita …

Další odpovědi
ten který je

Moje matka měla andulku,která uměla perfektně napodobit zvuk jejího telefonu.Matka měla pevnou linku a když jsem byl u ní na návštěvě ,tak jsem říkal že někdo volá a matka že to nic to jenom andulka.:-)

Spiritus

Mám andulku,je jí tak půl roku,umí asi 40 slov a učí se hodně rychle :)

tojsemjá

Měli jsme korelu.Nemluvi­la,zato milovala hudbu-konkrétně hymny.Olympiáda a jakékoliv mistrovsví pro ní znamenaly druhé Vánoce.Při závěrečném ceremoniálu se bezchybně přidávala.Takovou si měla slečna z článku pořídit 🙂