Cascada

Masturbují astronauti v ISS?

Berou léky na snížení potence, jako prý vojáci brali bromové kapsle? Jak to dělají ve stavu beztíže? Mají k tomu pomůcky? Cvičí i tuto část těla, aby jim nezakrněla? Nebo je to tak tabu, že o tom nejsou vůbec informace?

Odpovědi
Drap

Nejsou o tom informace

Kepler

Tak trochu tabu to asi je, informace o tom jistě jsou, ale ty si kosmické agentury nechávají pro sebe. Kdo by taky veřejně rozmazával takovéto intimní informace, že? Cvičí se jenom za účelem zamezení atrofie svalstva a omezení dekalcifikace kostí. Frantík ani jedno nemá (i když si to spousta těch šťastnějších holek myslí). No, a pak je tam otázka soukromí, toho si na ISS asi moc neužijí, leda na tom jejich odsávacím WC.

anonym

vojáci brali bromové kapsle? několik let jsem byl vojákem a nikdy jsme je nedostali. ani jsem o tom nikdy neslyšel, jen z povídaček nevojáků.

ten který je

Asi ne,protože musí mačkat různé čudlíky,puntíky a páčky.Nemají na to čas.;-)

zjentek

Asi ne. Nejspíš normálně souloží. Vždyť jsou tam obě pohlaví, tak co myslíš. Nejspíš to dělaj pěkně hromadně. Musí to být podobnej relax, jako by na zemi šli společně někam za zábavou, no, za tanečkem. Kdo by odolal vzrušení z „malého“ tajemství? Navíc vesmírného? Já teda ne a dám krk za to, že jsme v tomto všichni stejní. Navíc, pakliže tři souhlasí, čtvrtý se vždycky přidá, i kdyby zrovna neměl chuť. Nebude chtít dělat „hanbu“ (kaziš*ka). Když se na tom domluví tři chlapi, je pak velice snadnépřesvědčit tu ženu. Horší je, když se dohodnou dva chlapi s ženskou a mají problém s poctivým chlapem, toje pak na prd. Nejvíc pro ni. Přiznejme si to, je to pravda. Kdotonechápe, roste protipřírodě. Opak se tvrdí proto, aby manželky a manželé mohli doma normálně existovat ..to mi nikdo nevymluví, ani žádná frigida ;)

Už je to mimo dotaz, ale ještě mě napadlo, že jak maj tu „svou volnou zábavu“, tak to může vypadat nějak takto: jeden „do ní“ lehce šťouchne a ona, jak tak letí prostorem k druhému, tak už se natáčí tím správným koncem, přistane, a cvak… a ten druhej zase lehce šťouchne směrem k třetímu, a cvak… může to bejt nezapomenutelná legrace, kdo by o to chtěl přijít, že… prakticky tak částečně mohou trénovat napojení ISS s těmi zásobovacími moduly, nebo tak nějak.

Mc Merkurion

… počti si o sexu v kosmu: http://techne­t.idnes.cz/sex-ve-vesmiru-0ps-/tec_vesmir.as­px?c=A121219_133735_tec_­vesmir_kuz

Kepler

Zjentek: normálně se ve stavu beztíže souložit nedá. Trochu přirazíš a buď ty, nebo partnerka odletí do jiné sekce…-:)

Dochy

Tohle se sice tvrdí, ale já to moc jako argument neberu. Když se chce… jde jen o to se trochu přizpůsobit podmínkám 😉

zjentek

vždyť už jsem to doplnil, Keplere, tak zas tolik nehlte´j ty zákony, určitě by to šlo, jsem si téměř sto+1 % jistej.

zjentek

..zkus u toho někdy manželku pevně držet- to taky jde!

Kepler

No ano, zákon akce a reakce, koukám že to taky znáš. Dokonce mám už několik let vymyšlené řešení v podobě pryžových poutacích pásů s progresivní charakteristikou, abych měl volné ruce a mohl hospodařit s me-e-e. Nebo si musíš partnerku pevně držet, aby ti neulítla z pod tvého bucharu?

anonym

Ano ale dělají to tajně