shaldon

Manikérka mu udělal gelové nehty, ale po dvou dnech mi dva odpadly a na dalších byly bubliny. Mám nárok na reklamaci?

Omlouvám se za překlepy, ale ty nehty jsou příšerné :)

Nejlepší odpověď
aramah

Reklamaci příjme,máte důkaz, ty bublinky pod nehty ,je to jednoznačně odfláknutá práce..

Další odpovědi
terry

Jasně, že jo.
Pokud rekl. nepřijme, najdi si jinou. Je jich na výběr dost :)

kropitko

Na reklamaci samozřejmě nárok máte, ale je jasné že se bude ohánět tím, že jste si nehty zničila sama svojí neopatrností. No dokazujte, že ne.:-).

hanulka11

ano ,jdi to ihned reklamovat

NikolkaCZE

Ano nárok máte, ale běžte c nejdříve… a neodešla bych pokud by mi to nespravila :D