questions

Mandátní smlouva – je nějaké odstupné, když je to na dobu neurčitou ? Druhá otázka směřuje k výkladu této smlouvy…

dočetl jsem se totiž, že je to něco mezi Žživnostenským listem a pracovním poměrem. Ale to mně moc neřekne. Potřeboval bych vědět nějaké VÝHODY A NEVÝHODY této smlouvy. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
standa

Žádné odstupné nečekejte !!!

Tento typ smluvního vztahu nemá vůbec nic společného se zákoníkem práce… více informací naleznete například v mé odpovědi na obdobnou otázku, na kterou odkazuji níže ve zdroji.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mandatni-smlouva-2