•adulinkqq•

Máme na obou rukou stejné otisky prstů?

Odpovědi
OSHO

Ne, otisky prstů na obou rukou obvykle nejsou úplně stejné. I když otisky prstů na obou rukou mohou mít podobné vzory, jsou unikátní pro každou osobu. Tato jedinečnost je důležitá pro identifikaci jednotlivců, a proto se otisky prstů používají jako jedno z nejrozšířenějších biometrických identifikačních prostředků. I dvěma identickým dvojčatům mohou mít odlišné otisky prstů. Otisky prstů se tvoří během vývoje plodu a jsou ovlivněny genetickými faktory a náhodnými událostmi během embryonálního vývoje, což vede k jejich jedinečnosti.

Kelt

Podle mne by to měly být zrcadlové obrazy podobně jako party nohy ruce.