jeffík

Mám WXP.Aspon 2× za odp.při mejlování nebo googlování mi zamrzne myš,klávesnice je nefunkční a musím restartovat!Dík

zamrzání myši

Nejlepší odpověď
kenyrts

Může to být klidně tím,že máte malou RAMKU(operační paměť),nebo máte v PC nějakou havěť a chtělo by to systém pořádně promazat,jinak je málo info.

Další odpovědi
beer

Stáhni si zdarma (pokud nemáš) CCleaner zde
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/
Neupravuj jeho nastavení a spusť Čistič, potom Registry. Mohlo by to pomoci a je česky, zdarma.