Acer

Mám Win Xp a změnili se mi v tento počítač složky co s tím?

Prostě to bylo vždy tak, že vedle sebe byly napsaný disky př: místní disk C a místní disk D..... a pak byla taková modrá čára a pod tím byly napsaný mechaniky a flashky, ale teď je to uspořádané jako v normálních složkách, prostě ikony vedle sebe, nebo seznami, ale nejde tam vrátit zpět co tam bylo, i když jsem zkusil i miniatury a nic, takže prosím poraďte. Přede děkuji za odpověď.
Doplňuji:
děkuji za odpověď, pomohlo mi to.

Nejlepší odpověď
Bedy

Klikněte pravým myšítkem v Tento počítač, zvolte Seřadit ikony-Zobrazit ve skupinách. Poté zase klikněte pravým myšítkem a zvolte Seřadit ikony-Typ. 🙂