Manijak

Mám Win Xp a chtěl bych mít vzhled win vista, znáte něco co úplně změní vzhled i s ikonami?

Už jsme něco našel na youtube, ale nevím jestli je to bezpečné. Chtěl bych něco co změní absolutně vzhled a i ikony, po najetí myší se označí jako v ve win 7 a vista, a prostě bude celý vzhled jako je win vista, prosím mohli by jste mi poslat třeba i videonávod, anebo popis a odkaz ke stažení?
Doplňuji:
A ještě bych chtěl, aby se to dalo kdykoliv odinstalovat, třeba v revo uninstaler a nebo přidat a odebrat programi.

Nejlepší odpověď
beer

Sice neznám tvůj důvod, ale lze to:
http://tatrovak­.wz.cz/Vzhled­Vistanaxp.html
http://www.slu­necnice.cz/sw/tran­sform-xp-to-vista/
a najdeš i víc odkazů

Další odpovědi
Bedy

Osobně moc nedoporučuju instalovat ty všelijaké programy na změnu vzhledu, protože ve většině případů jdou špatně odinstalovat nebo tam po tom zůstane dost zbytků a špatně se to mění zpět.

Navíc to docela zpomaluje počítač. To si radši Windows 7 kupte.
Doplňuji:
Pokud někdo chce něco prezentovat, měl by se nejprve naučit pořádně psát a vyjadřovat se. Na laciné útoky se zmůže kdekdo.

Badisko, ty lidem něco doporučíš, zaútočíš na toho, kdo řekne neinstalujte si to – ty to označíš za pindy a sám na konci odpovědi připustíš, že to občas z počítače nejde úplně odstranit. Tím chceš říct, že taky pindáš?

Přemýšlej někdy o tom, co vlastně píšeš a zbytečně neútoč – ty nejsi typ člověka, který na to má.

badisko

ano zname …take to pouzivam…ke stazeni zde..http://www­.crystalxp.net/ga­lerie/en.id.130­.htm je to bezpecne …za chvili prijde uzivatel bedy a bude mit blbe pindy uplne to zmeni vzhled na windows vista …pokud se chces mrknout co vse to umi tak mapis …prida to take windows nektere nove funkce …ale je pravda ze uz jsem se setkal z pripady kdy to neslo uplne odstranit …zustaly i pri odstraneni nektere ikony …

Funna

Jak paradoxní…mám visty a ráda bych xpéčka, hlavně s jejich jednoduchým ovládáním .-)