Benry

Mám těm holkám napsat nebo ne ?

Ahoj potřebuji poradit ohledně toho, že jsem narazil na starý zprávy holek (2–3 roky) kdy mi psali ale já byl mladej, blbej a neuměl si s nima psát, myslíte, že bych měl dneska napsat ?

Nejlepší odpověď
Rocker

Jestli po tobě tenkrát chtěly pomoct s domácím úkolem,tak už je docela pozdě:-)

Další odpovědi
anonym

Jednou jsem také uvažoval si se spolužačkou založit vztah,ale pak jsem si uvědomil,že je to jen v mé hlavě a ,že každý má svých starostí dost.

Nepsal bych jim nic,protože bych nechtěl vypadat jak úchyl,který nemá co na práci,než obtěžovat holky skze staré dopisy se svýma živočišnýma pudama.

Drap

Určitě napiš.

klumprt

Napiš jim, aby tě furt neotravovaly. To zaujme.

🙂

Putin

Proč napsat? Zajdi za ní, ne? 😉

melanie

Napiš jim.

anonym

Asi ne,ted už budeš na ně asi moc starej!

setapouch

Záleží na tom, co po tobě chtěly, ne? A gratuluju k tomu, že už nejsi mladý.